UNI-TRUCK - Serwisy i salony Samochodów Dostawczych i Ciężarowych

Kontakt z serwisem w Warszawie

UNI-TRUCK Sp. z o.o. oddział w Warszawie
ul. Spedycyjna 11 03-191 Warszawa
tel. 800 999 008
Autoryzowany Dealer IVECO

Serwis mechaniczny Iveco

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek
6.00 - 21.00
Sobota
8.00 - 14.00
Andrzej Kopka
Andrzej Kopka
Doradca serwisowy & D2D
22 11 250 11 w. 50, 51
andrzej.kopka@uni-truck.eu
Mateusz Matusiak
Mateusz Matusiak
Zastępca Kierownika Serwisu
22 11 250 11 w. 50, 51
661 117 672
mateusz.matusiak@uni-truck.eu

Serwisowy program flotowy

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek
9:00 - 17:00
Karol Szatan
Karol Szatan
Kierownik ds. Relacji z Klientami Kluczowymi ( woj. mazowieckie prawobrzeżne )
665 653 303
karol.szatan@uni-truck.eu

Usługi blacharsko - lakiernicze

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
Tomasz Rudnik
Tomasz Rudnik
Kierownik Działu Napraw Powypadkowych
601 944 494
tomasz.rudnik@uni-truck.eu

Serwis gwarancyjny Iveco

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek
6:00 - 21:00
Sobota
8:00 - 14:00
Artur Piątkowski
Artur Piątkowski
Specjalista ds. Gwarancji
22 11 250 11 w. 50, 51
661 117 787
artur.piatkowski@uni-truck.eu

Części zamienne Iveco

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek
6:00 - 21:00
Sobota
8:00 - 14:00
Marek Mordzak
Marek Mordzak
Kierownik Magazynu Części Zamiennych
22 11 250 11 w. 56, 57
693 230 204
marek.mordzak@uni-truck.eu
Piotr Krzyżanowski
Piotr Krzyżanowski
Doradca ds. Części Zamiennych
22 11 250 11 w. 56, 57
piotr.krzyzanowski@uni-truck.eu

Hurtowa sprzedaż części zamiennych

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek
6:00 - 21:00
Sobota
8:00 - 14:00
Karol Orzech
Karol Orzech
Manager ds. sprzedaży i logistyki części zamiennych
691 948 370
karol.orzech@uni-truck.eu
Dariusz Maćkowski
Dariusz Maćkowski
Doradca ds. hurtowej sprzedaży części zamiennych
22 739 84 01
603 751 176
dariusz.mackowski@uni-truck.eu

WYPEŁNIJ FORMULARZ
ODDZWONIMY DO CIEBIE

wszystkie pola formularza są wymagane