UNI-TRUCK - Serwisy i salony Samochodów Dostawczych i Ciężarowych

Talento do przewozu towarów

Powierzchnia użytkowa to aż 8,6 m3 a przy tym zwinność, która sprawdzi się w korkach wielkich miast i nie tylko.

Informacje podstawowe

Ładowność wśród najwyższych w swojej klasie w połączeniu z wyjątkową kompaktowością i zwrotnością. To wszystko, a nawet więcej oferuje Nowy Talento.

Nowy model o imponujących parametrach przedziału ładunkowego, ogromnej wszechstronności oraz umiejętności dostosowania się do różnych potrzeb użytkowników to idealny kompan w pracy dla każdego profesjonalisty na miejskich i pozamiejskich trasach.

Przedział Ładunkowy

W Nowym Talento przedział ładunkowy jest niezwykle praktyczny. Klapa w przegrodzie “CargoPlus” (znajdująca się pod fotelem pasażera) umożliwia profesjonalistom transport długich przedmiotów aż do 3.75m (4.15m w przypadku wersji z długim rozstawem osi). Regularny, kubiczny kształt przedziału ładunkowego oraz możliwość otwierania drzwi pod kątem 250° gwarantują łatwy dostęp do strefy ładunkowej oraz jej efektywne użytkowanie. Łatwy dostęp umożliwia także nisko umiejscowiony próg ładunkowy ( 552 mm) oraz szerokość bocznych drzwi przesuwnych (1030 mm). Pojemność użytkowa wynosi 5.2 m³ w wersjach z krótkim rozstawem osi oraz 6 m³ w wersjach z długim rozstawem osi, osiągając wartość aż 8.6 m³ w wersjach z długim rozstawem osi i wysokim dachem. Przekłada się to na możliwość transportu 3 europalet już w wersjach z krótkim rozstawem osi. Ładowność Talento może wynieść aż 1249 kg (z opcją „zwiększona ładowność”).

OSIĄGI

Najnowsza generacja jednostek napędowych 1.6 oferuje szeroką gamę silników Euro 6 opartych na technologii SCR , wychodząc naprzeciw różnym potrzebom klientów.

1.6 MultiJet / Ecojet S&S 95 Hp 260 Nm
1.6 MultiJet 120 Hp 300 Nm
1.6 Ecojet S&S 125 Hp 320 Nm
1.6 Ecojet S&S 145 Hp 340 Nm

Nasze silniki 1.6 Diesel posiadają pojedynczą lub podwójną turbinę o zmiennej geometrii. Silniki Talento wyposażone w podwójną turbinę oraz system Start&Stop pomagają zredukować emisję spalin oraz zużycie paliwa, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji. Zastosowanie podwójnej turbiny oferuje większą elastyczność, natychmiastową reakcję przy przyspieszaniu oraz większą moc przy dużych prędkościach. Pierwsza turbina umożliwia utrzymanie wysokiego.

Informacje o możliwych do zastosowania wymiarach przestrzeni ładunkowej znajdziecie Państwo w zakładce "Katalogi" w pliku pdf o nazwie "wymiary-przestrzeni-uzytkowej".


VideoKatalogi

Katalog PDF do pobrania
5,15 MB katalog.pdf
Katalog PDF do pobrania
80,25 KB fiat-talento-informacja-prasowa.pdf
Katalog PDF do pobrania
3,31 MB wymiary-przestrzeni-uzytkowej.03.pdf