UNI-TRUCK Salon i serwis samochodów dostawczych
Serwisy i salony Samochodów Dostawczych i Ciężarowych
SILNIKI I SKRZYNIE REMAN DARMOWĄ WYMIANĄ

ZALETY CZĘŚCI REMAN
KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z ZASTOSOWANIA CZĘŚCI
IVECO REMAN

Wydłużony czas eksploatacji. Przywróć pojazd szybciej do pracy dzięki zestawom gotowym do montażu. Nie ma potrzeby marnowania czasu ani zasobów ludzkich na skomplikowane przebudowy wynikające z nieprzewidywanych problemów.

Niezawodność. Nie odpowiedzialność.Kiedy pracuje się pod presją czasu, awarie nie mogą mieć miejsca. Części IVECO Reman są budowane specjalnie z myślą o pojazdach IVECO, co minimalizuje ryzyko i poprawia niezawodność mechaniczną.

Ochrona gwarancyjna.Części IVECO Reman objęte są gwarancją równorzędną gwarancji dla części nowych (lub nawet lepszą), a zatem właściciele mają taką samą – o ile nie lepszą - ochronę jak w przypadku części zamiennych OEM. Szczegółowe Informacje na temat procedur i ochrony gwarancyjnej można znaleźć w sekcji dotyczącej gwarancji w Podręczniku Użytkownika Reman.

Dobre jak nowe – a nawet lepsze.O ile to możliwe, rdzeń jest poddawany obróbce i dostosowywany do najnowszych obowiązujących specyfikacji. Dzięki czemu produkt jest tak dobry jak nowy - a nawet lepszy.

Model obniżonego całkowitego kosztu utrzymania.Całkowity koszt utrzymania Jest obniżany w stosunku do wszystkich eksploatacyjnych elementów pojazdu.

Gwarancja jakości technicznej.Części Iveco Reman są budowane przez techników, którzy wykonują setki tego typu produktów w skali roku, a nie tylko od czasu do czasu.

Promocja trwa do 30 września 2019 roku.
Kontakt:
Koordynator ds promocji serwisowych
Karol Szatan Karol Szatan
Koordynator IVECO ds. promocji serwisowych
22 270 60 75
karol.szatan@uni-truck.eu
http://www.uni-truck.eu/promocje/iveco:-silnik-i-skrzynia-z-darmowa-wymiana

WYPEŁNIJ FORMULARZ
ODDZWONIMY DO CIEBIE

wszystkie pola formularza są wymagane