UNI-TRUCK Salon i serwis samochodów dostawczych
Serwisy i salony Samochodów Dostawczych i Ciężarowych
Poznaj Iveco Daily w najnowszej odsłonie!

W promocji oferowanej przez Uni-Truck możecie nabyć ten wyjątkowy pojazd w wersji po liftingu z 2016 roku w cenach od 78.900 PLN netto za podwozie do zabudowy, oraz od 89.900 PLN netto za furgon 12m3.

Oferta dotyczy model i : Iveco Daily w wersji podwozia do zabudowy 35S14, o rozstawie osi 3750 mm, oraz Iveco Daily w wersji furgon 35S14V o kubaturze 12m3. W obu model ach z wyposażeniem: klimatyzacja manualna; półka nad przednią szybą; radio AM/ FM z CD/ MP3; 4x20W, sterowanie przy kierownicy; bluetooth; wejście USB/ AUX; otwarta półka centralna na desce rozdzielczej na dokument y A4 i urządzenia mobilne z gniazdem ładowania USB; kierownica z przyciskami obsługi wyświetlacza/radia/ Bluetooth; światła przeciwmgielne przednie z doświetleniem zakrętów. Podane ceny s ą cenami netto. Oferta ważna do wyczerpania zapasów modeli dedykowanych do w/w promocji . Oferty dotyczą modeli w kolorze białym. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny . Szczegółowe warunki określane są w umowie.
promocja
Dalsze szczegóły uzyskacie Państwo u naszych przedstawicieli. Proszę wypełnić formularz lub zadzwonić.


Promocja Iveco, Wyprzedaż Iveco, Promocja Iveco, Wyprzedaż Iveco, Promocja Iveco, Wyprzedaż Iveco, Promocja Iveco, Wyprzedaż Iveco,

WYPEŁNIJ FORMULARZ
ODDZWONIMY DO CIEBIE

wszystkie pola formularza są wymagane